РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ КРЕДИТІВ ТА ПІЛЬГОВИЙ ПЕРІОД ДЛЯ КЛІЄНТІВ UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group відміняє на період з 1 березня по 30 квітня 2020 року нарахування штрафів, пені та комісій за виникнення простроченої заборгованості для клієнтів, які не можуть своєчасно погасити свої платежі за кредитом.

Ми розуміємо, що всі мають відповідально дотримуватися дисципліни щодо обмеження поширення Covid-19 та виконувати рекомендації МОЗ України щодо самоізоляції, і це може вплинути на платоспроможність клієнтів банку.

Наразі UKRSIBBANK розробляє для клієнтів споживчого кредитування чіткий механізм реструктуризації, який буде напрацьовано у квітні і відповідно вся інформація буде надана клієнтам. Попри те, що ці заходи дозволять позичальникам справлятися із кредитним навантаженням, тіло кредиту та відсотки не зменшуються. Тому сума обов’язків, прописаних у договорі, залишиться незмінною — клієнт має сплатити їх повністю, але пізніше.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group рекомендує своїм клієнтам продовжувати сплачувати платежі по кредиту та не відтерміновувати фінансове навантаження на закінчення карантину. Користуйтеся перевагами зручного та безпечного онлайн банкінгу UKRSIB online.