РЕЗУЛЬТАТИ ГРУПИ КРЕДІ АГРІКОЛЬ ЗА ПЕРШИЙ КВАРТАЛ 2020 РОКУ

У першому кварталі 2020 року група Креді Агріколь отримала базовий чистий дохід (за винятком окремих статей) у сумі 981 млн євро, що на 31,6% нижче ніж за перший квартал 2019 року. Базовий чистий дохід Креді Агріколь С.А. зменшився на 18,1% та у першому кварталі склав 652 млн євро. Зареєстрований чистий дохід групи Креді Агріколь і Креді Агріколь С.А. становить 908 млн євро та 638 млн євро відповідно.

Стабільна Група

У середині березня активна діяльність усіх бізнес-ліній була порушена кризою, зумовленою Covid-19, проте це суттєво не вплинуло на нашу фінансову звітність. У першому кварталі валовий операційний дохід Креді Агріколь С.А. зріс на  7,9% завдяки значним доходам і контрольованим витратам. Проте вартість ризику збільшилася в усіх бізнес-лініях через формування резервів за працюючими кредитами. Ринкові оцінки станом на 31 березня знизили наші коефіцієнти платоспроможності. При цьому наша платоспроможність залишається високою: коефіцієнт достатності капіталу 1 рівня (CET1) становить 15,5% для Групи та 11,4% для Креді Агріколь С.А., враховуючи вплив часткового згортання механізму «Switch». Наша позиція ліквідності є надзвичайно надійною: 338 млрд євро резервів станом на 31 березня 2020 року, що на 40 млрд євро більше ніж на 31 грудня 2019 року.

Зважений підхід

Креді Агріколь вкотре демонструє надійність своєї стійкої та диверсифікованої моделі універсального банкінгу, що передбачає збалансованість доходів між бізнес-лініями та їх регіональну диверсифікованість, а також відмінну операційну ефективність. Завдяки консервативному підходу до управління ризиками Креді Агріколь у поєднанні зі структурними перевагами Групи, ми забезпечуємо вичерпну підтримку своїм клієнтам.

Зобов’язання щодо підтримки економіки

Група має сильні позиції, щоб впоратися з наслідками Covid-19. Група рішуче налаштована допомагати своїм клієнтам і докладати всі зусилля задля підтримки економіки. Ми віримо, що це завдання є цілком досяжним. Від початку Група впроваджувала рішення відповідно до заходів підтримки, що були запроваджені державними органами, а саме: мораторії на погашення і взаємна підтримка для клієнтів, щоб допомогти їм подолати економічну кризу. Таким чином Група Креді Агріколь демонструє важливість цінностей, над втіленням яких вона працює щодня разом зі своєю командою та клієнтами.