Річну фінансову звітність Ощадбанку за 2018 рік підтверджено міжнародними аудиторами

Компанією KPMG завершено процедуру аудиту річної фінансової звітності Ощадбанку. За результатами аудиту банк отримав позитивний висновок. 

У 2018 році Ощадбанк забезпечив виконання основного завдання з прискорення розвитку бізнес-напрямів, завдяки чому за підсумками року утримує лідируючі ринкові позиції за ключовими показниками:

  • за обсягом активів – ІІ місце;
  • за обсягом власного капіталу – ІІ місце;
  • за обсягом депозитного портфеля – ІІ місце;
  • за обсягом портфеля цінних паперів – ІІ місце;
  • за обсягом комісійного доходу – ІІ місце.

Детальну інформацію (фінансову та нефінансову) щодо результатів діяльності Ощадбанку наведено в Консолідованому звіті про управління, який вперше в цьому році підготовлено менеджментом банку відповідно до вимог НБУ.

Текст Консолідованого звіту про управління розміщено за посиланням https://www.oschadbank.ua/ua/about/financial-reporting

Чистий прибуток Ощадбанку за звітний період становить 161,2 млн. грн., що відповідає плановим показникам.

Комісійний дохід зріс на 31% (на 1,2 млрд. грн.) за рахунок розрахунково-касового обслуговування та операцій з пластиковими картками.

Банк досяг суттєвого зростання у стратегічних сегментах: роздрібному і мікро-, малому та середньому бізнесі. Портфель кредитів ММСБ збільшився майже на 67%, або на 1,4 млрд. грн. Ощадбанк зайняв лідерську позицію зі зростання кредитування в роздрібному бізнесі завдяки збільшенню портфеля на 42%, або на 1,6 млрд. грн.

Збільшення обсягів кредитування забезпечувалось ефективною роботою з залучення депозитів. Ощадбанк займає 23% ринку депозитів фізичних осіб, маючи портфель 95,6 млрд. грн., при цьому утримуючи вартість залучення коштів нижче від ринкової.

 Протягом року Ощадбанком забезпечено стабільні показники платоспроможності та ліквідності.

 

Прес-служба Ощадбанку