Роман Шпек очолив рейтинг представників небанківського сектору

Роман Шпек очолив рейтинг представників небанківського сектору
Голова Ради Незалежної асоціації банків України Роман Шпек отримав перше місце в номінації Представники небанківського сектору згідно результатів рейтингу «Фінансове визнання – 2017». Церемонія нагородження лідерів фінансового ринку  Financial Club Awards – 2017 вже стала доброю традицією для усього фінансового сектору.

Вже другий рік поспіль керівництво НАБУ отримує почесні нагороди за результатами об’єктивного дослідження фінансового ринку, що проводить інформаційне агентство Financial Club. Торік виконавчий директор НАБУ Олена Коробкова посіла друге місце в номінації Представники небанківського сектору, а цього року Голова Ради НАБУ Роман Шпек здобув перше місце у цій же номінації за оцінками експертів фінансового ринку.

«Банківська система продовжує функціонувати в дуже складних умовах, оскільки ми досі маємо невирішені проблеми в частині захисту прав кредиторів і високим рівнем закредитованості позичальників», - зазначає Роман Шпек. – «Можливо, ще не час для масового відновлення кредитування, проте потрібно знаходити точки росту, які дадуть впевненість і позичальникам, і банкірам у тому, що бізнес в Україні можна вести».

За його словами, даний рейтинг дає можливість кожному банку подивитися не тільки на себе зі сторони, але й на те, як кожний учасник ринку співвідноситься з іншими. Між банками повинна існувати здорова конкуренція. Надзвичайно важливо при оцінці того чи іншого банку враховувати роль ринкових факторів та інструментів. Кожен банк має право зайняти свою нішу на ринку.

Друге місце в номінації Представники небанківського сектору посів Владислав Рашкован, заступник виконавчого директора МВФ в Україні. Сергій Будкін, партнер інвестиційної компанії FinPoint Investment Advisors посів третє місце відповідно. Вітаємо переможців з почесними нагородами!