Сбербанк Україна опублікував лист до клієнтів

Сбербанк Україна опублікував лист до клієнтів
Українська філія Сбербанку опублікувала лист, в якому запевнила вкладників в тому, що ніякі санкції не вплинуть на збереження заощаджень

«Шановні клієнти ПАТ "Сбербанк України"!
Перш за все, хочемо подякувати вам за розуміння тимчасових незручностей, обумовлених протизаконними діями третіх осіб по блокуванню головного офісу банку. Ми вживаємо всіх необхідних заходів для якнайшвидшої ліквідації наслідків протиправних дій.

Ліквідні активи і кредитний портфель банку на сьогодні понад 60 млрд грн, що майже в 4 рази перевищує депозитний портфель із засобами українських фізичних і юридичних осіб на рівні 15,9 млрд грн і забезпечує виконання банком зобов'язань перед клієнтами.

Введені санкції відносно ПАТ "Сбербанк України" про заборону виведення капіталу на користь материнської структури, згідно із заявою НБУ, не пов'язані з комерційною діяльністю банку, а диктуються іншими обставинами. Дані обмеження не вплинуть на законні інтереси клієнтів.

ПАТ "Сбербанк України" володіє всіма необхідними ресурсами і управлінським досвідом для продовження стабільної роботи. Банк орієнтований на підтримку своїх клієнтів - понад мільйон українських громадян і тисячі вітчизняних підприємств.

З повагою,
Правління ПАТ "Сбербанк України" », - йдеться в повідомленні.