Семінар «Актуальні проблеми процедури банкрутства в Україні»

21 квітня 2017 року у Києві проходитиме семінар «Актуальні проблеми процедури банкрутства в Україні», організований Незалежною асоціацією банків України спільно з Інститутом управління і права при Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого

Реєстрація на захід почнеться о 9:30, підведення підсумків – о 16:00 за адресою: м. Київ, вул. Металістів, 17.

До участі у семінарі запрошуються науковці, судді першої та апеляційної інстанцій, Вищого господарського суду України, арбітражні керуючі, адвокати, керівники та провідні фахівці профільних структурних підрозділів банків.

У рамках основної теми заходу планується обговорити питання, що стосуються порушення провадження у справі про банкрутство, розгляду майнових спорів в процедурі банкрутства, правового статусу забезпечених кредиторів, реалізації майна на аукціонах та інші.

Для представників банків-членів НАБУ участь у семінарі безкоштовна. Реєстрація на семінар обов'язкова.

Заповнити реєстраційну форму можна за посиланням. Електронні заявки на участь приймаються до 19.04.2017 року.

В разі неможливості перейти за вказаним посиланням, прохання направити інформацію про П.І.Б., посаду, а також контактні дані (телефон, e-mail) представника Вашого банку на адресу координатора Комітету НАБУ з питань захисту прав кредиторів – Вячеслава Лисенка: v.lysenko@nabu.org.ua, тел.  (044)-300-10-15.

Зареєстрованим учасникам буде відправлено підтвердження про реєстрацію та програму заходу. Просимо завчасно надсилати підтвердження Вашої участі для забезпечення належних умов роботи всіх учасників круглого столу.