Семінар «Вдосконалення системи управління ризиками банку – нові регуляторні вимоги та практика їх впровадження»

Семінар «Вдосконалення системи управління ризиками банку – нові регуляторні вимоги та практика їх впровадження»

Асоціація «Незалежна асоціація банків України» (далі – НАБУ) спільно з KPMG запрошує Вас взяти участь у семінарі на тему «Вдосконалення системи управління ризиками банку – нові регуляторні вимоги та практика їх впровадження».

Семінар відбудеться 18 грудня 2017 року о 14:00 у приміщенні БЦ «Сенатор» за адресою: м. Київ, вул. Московська, 32/2, пов. 17.

Основна мета заходу – підвищити обізнаність учасників семінару щодо вимог регулятора, виділити етапи, що є першочерговими для впровадження банками, зрозуміти взаємозв’язок між виконанням пруденційних вимог та підвищенням ефективності діяльності, знайти відповіді на першочергові питання та отримати практичні поради щодо впровадження нових вимог до управління ризиками.

Серед питань для обговорення:

  • Нові вимоги НБУ до управління ризиками в банках – невід’ємна складова ризик-орієнтованого нагляду регулятора;
  • Огляд нових регуляторних вимог та підходи до їх впровадження.

Більш детально з програмою заходу можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1t2Mk0OFPRcu9_pxb0O9xQfm0kNVkBCkX/view?usp=sharing


Участь у семінарі є безкоштовною (не більше 2 осіб від одного банку) за умови попередньої реєстрації за посиланням: Зареєструватися