Sky Bank: новий етап автоматизації процесів разом з компанією CS

Sky Bank: новий етап автоматизації процесів разом з компанією CS
В рамках проекту автоматизації процесів, Sky Bank перейшов на АБС Б2 і впровадив систему інтернет-банкінгу для корпоративних клієнтів — iFOBS. Corporate. Партнером по реалізації проекту став найбільший постачальник автоматизованих банківських рішень на ринку України — компанія CS. Процес впровадження пройшов максимально оперативно і зайняв всього два місяці.

АБС Б2 об'єднує понад 100 модулів, консолідованих в єдину систему, і дозволяє комплексно автоматизувати банківську діяльність. Завдяки веб-клієнту JetB2 з інтегрованими CRM-функціями, менеджер Sky Bank бачить і аналізує детальну інформацію про клієнта в режимі онлайн, після чого робить найбільш релевантне пропозицію.

Паралельно з АБС Б2 в Sky Bank впроваджено систему інтернет-банкінгу для корпоративних клієнтів — iFOBS.Corporate. Це дозволяє організувати дистанційне банківське обслуговування бізнес-клієнтів максимально безпечно і ефективно.

Sky Bank — український комерційний банк, правонаступник Регіон-Банку, заснованого в 1991 році. Банк пропонує своїм клієнтам цифрові послуги нового покоління, активно інвестуючи в Фінтех та інновації. Sky Bank — універсальний і гнучкий банк, що надає широкий спектр послуг як корпоративним, так і приватним клієнтам, а також підприємствам малого і середнього бізнесу. Sky Bank є членом багатьох регіональних і міжнародних організацій, зокрема, Holland Fintech, Фонду Гарантування Вкладів, Незалежної Асоціація Банків України та ін.

Компанія CS спеціалізується на розробці, впровадженні, комплексному супроводі та розвитку систем автоматизації для банків і страхових компаній. За більш ніж 20 років роботи в сфері інформаційних технологій компанія CS стала безумовним лідером серед українських розробників банківських автоматизованих систем — 47% банків України використовують програмне забезпечення CS. З 2010 року CS — єдиний в Україні розробник банківського ПЗ зі статусом Oracle Platinum Partner. Ключові продукти компанії CS: автоматизована банківська система Б2, система інтерактивного обслуговування клієнтів iFOBS, аналітична система CS::BI та система автоматизації страхування життя LISA.