Sky Bank перший в Україні став членом міжнародної організації з інновацій у фінансовому секторі Holland FinTech

Sky Bank перший в Україні став членом міжнародної організації з інновацій у фінансовому секторі Holland FinTech
Sky Bank перший серед українських компаній став членом Holland FinTech — міжнародної організації, яка об'єднує представників світових фінтех-спільнот і сприяє розвитку фінансової екосистеми. Це дає Sky Bank прямий доступ до кращих фінтех-практик і останніх розробок у сфері IT-інновацій.

Серед членів Holland FinTech ABN AMRO Bank, Rabobank, електронна корпорація IBM та інші. Їх представники регулярно проводять міжнародні конференції, виставки та хакатони, в рамках яких обмінюються досвідом і знаннями.

«Членство Sky Bank в міжнародній організації Holland FinTech має для нас стратегічний характер, оскільки ми фокусуємося на IT-рішеннях в банкінгу. Це інклюзивна екосистема, яка дає доступ до європейського фінтех-ринку, його новітніх розробок в області банківських технологій,— розповідає Костянтин Серьогін, Голова Правління Sky Bank. — Sky Bank робить серйозні інвестиції в IT системи, а також кваліфікацію співробітників. Швидке впровадження кращих європейських практик дозволить вивести наш сервіс на якісно новий рівень».

Holland FinTech — організація, заснована в 2014 р. в Амстердамі (Нідерланди). Спеціалізується на фінтех-галузі, зокрема, грошових платежах, хмарних платформах, управлінні активами, регуляторній діяльності та безпеці. На сьогодні Holland FinTech об'єднує понад 300 європейських компаній: від великих технологічних організацій і банків до стартапів, університетів і державних структур. Близько 10 тис. фахівців у сфері фінтех формують глобальну мережу професійних контактів організації.

Sky Bank — український банк з міжнародним капіталом, правонаступник Регіон-Банку — універсального банку, заснованого в 1991 р. Орієнтований на обслуговування як фізичних, так і юридичних осіб всіх форм власності. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, член Незалежної Асоціації Банків України, ПАРД, міжнародної асоціації S.W.I.F.T. та ін. організацій.