Sky Bank пропонує бізнесу три нових пакети РКО в залежності від його потреб

Sky Bank пропонує бізнесу три нових пакети РКО в залежності від його потреб

Sky Bank пропонує бізнесу три нових пакети РКО в залежності від його потреб: Старт, Актив і Преміум. Ми встановили єдину вартість відкриття рахунку у всіх пакетах - 100 грн, що в два рази нижче середньоринкового рівня; зробили безкоштовним підключення та користування Клієнт-Банком; диверсифікували вартість місячного обслуговування (від 100 до 600 грн), в залежності від особливостей вашого бізнесу.

При цьому Sky Bank не стягує комісію за внутрішньобанківські перекази коштів, незалежно від виду пакета. А обслуговування в Клієнт-Банку традиційно дешевше, ніж проведення платежів в паперовому вигляді. Відкрити поточний рахунок можуть як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці.
 

Ервін Мамутов, керівник управління розвитку мережі відділень Sky Bank: «Пакети Sky Bank розроблені таким чином, що кожен знайде для себе оптимальний варіант за співвідношенням«ціна / функціонал». Для стартапів, а також компаній мікро- та малого бізнесу, які проводять невелику кількість операцій за рахунком, найбільш оптимальним буде пакет «Старт». Для бізнесу, що динамічно розвивається, часто проводить безготівкові розрахунки в гривні та валюті, вносить готівку на рахунок і знімає її, ми розробили пакет «Актив». Якщо ви потребуєте повного комплексу банківських послуг і здійснюєте велику кількість операцій, рекомендуємо взяти пакет «Преміум».

Ми порівняли середньоринкові тарифи РКО для бізнесу з тарифами в пакетах Sky Bank.

Показник

Середньоринкові тарифи, відповідно до даних Простобанк Консалтинг*

Sky Bank

Старт

Актив

Преміум

Відкриття рахунку

114,1 грн

100 грн

Щомісячне обслуговування

207 грн

100

200

600

Зняття коштів з рахунку (% від суми)

0,9%

 

1% (мін. 50 грн)

0,5% (мін. 50 грн)

0,4% (мін. 50 грн)

Платіж в інші банки (паперовий носій)

35,1 грн

 

30 грн

Платіж в інші банки через Клієнт-Банк

2,1 грн

 

5 грн

3 грн

0 грн

Закриття рахунку

135,5 грн

100 грн


* Дані по 20 найбільшим банкам України на кінець вересня 2017 р.

Детально ознайомитися з тарифами РКО можна тут.


З питань відкриття рахунків для бізнесу звертайтеся до відділень Sky Bank або в контакт-центр 0 800 503 444 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій території України).

Sky Bank - український комерційний банк, правонаступник Регіон-Банку, заснованого в 1991 році. Банк пропонує своїм клієнтам цифрові послуги нового покоління, активно інвестуючи в Фінтех та інновації. Sky Bank ꟷ універсальний і гнучкий банк, що надає широкий спектр послуг як корпоративним, так і приватним клієнтам, а також підприємствам малого і середнього бізнесу. Sky Bank є членом багатьох регіональних і міжнародних організацій, зокрема, Holland Fintech, Фонду Гарантування Вкладів, Незалежної Асоціація Банків України та ін.