Смартфон за Р2Р-переказ – це просто! Банк Кредит Дніпро визначив перших переможців акції «Просто переказуй!»

Смартфон за Р2Р-переказ – це просто! Банк Кредит Дніпро визначив перших переможців акції «Просто переказуй!»

Банк Кредит Дніпро підбив підсумки першого етапу розіграшу акції «Просто переказуй!», яка проходить із 1 червня до 30 вересня 2018 року. В рамках акції держателі платіжних карт Visa будь-якого українського банку, які здійснили переказ коштів на суму від 100 грн зі своєї платіжної карти Visa на будь-яку платіжну карту на сторінці сервісу Р2Р-переказів банку і зареєстрували платіжну карту на сайті фінустанови, беруть участь у розіграші цінних призів. Акція проходить у чотири етапи зі щомісячним визначенням трьох щасливчиків. Так, за результатами першого розіграшу смартфон Samsung Galaxy A7 зустрінеться зі своїм власником у Нікополі, планшет Samsung Galaxy Tab A8.0 – у Києві, а подарунковий сертифікат на покупки в торговельній мережі Comfy на 3000 грн – у Запоріжжі.

«Перший місяць спільної партнерської акції банку з міжнародною платіжною системою Visa «Просто переказуй!» пройшов успішно, – коментує Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Мета подібних заходів полягає у популяризації безготівкових розрахунків як зручного та безпечного фінансового інструменту. Сервіс Р2Р-переказів дозволяє швидко і дешево переказати кошти з картки на картку будь-якого українського банку в будь-яку точку світу в будь-який час доби. А отримання цінного призу за транзакцію – приємний бонус і заохочення за фінансову грамотність і прагматизм. Попереду ще три розіграші призів, тому запрошуємо всіх випробувати свою удачу, а також оцінити простоту і зручність сервісу Р2Р-переказів».

Банкір підкреслив, що клієнти банку також можуть здійснити Р2Р-переказ у мобільному додатку і за допомогою системи дистанційного обслуговування FreeBank. Кількість зареєстрованих платіжних карт і здійснених переказів для участі в акції від одного учасника не обмежена, відповідно кожна транзакція збільшує шанси на перемогу.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

За результатами 2017 року Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».