Спеціалізована конференція «Страхові рішення для українських банків – практичний погляд з Лондону»

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ), в якості інформаційного партнера, спільно з компанією AON http://www.aon.com (глобальний постачальник послуг у сфері управління ризиками, страховому та перестраховому посередництві) запрошує Вас відвідати спеціалізовану конференцію «Страхові рішення для українських банків – практичний погляд з Лондону».


Конференція відбудеться 20 березня 2019р., початок о 9:00 (до 13.00) у приміщенні НАБУ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 72, 3 під’їзд, поверх 3, офіс 96.

Формат зустрічі – практичний семінар, що  вперше проводиться в Києві для широкої аудиторії керівників банків, які входять до складу Правлінь банків, очолюють підрозділи юридичних служб, з ризик менеджменту, з фінансів та IT.

Участь у Конференції для представників банків-членів НАБУ безкоштовна.

Під час конференції будуть розглянуті конкретні приклади, відбудеться обговорення та надання рекомендацій і відповідей провідними експертами з Лондонського ринку страхування на питання як застрахувати Членів Наглядових Рад Банків, Членів та Голів Правління банків (D&O), комплексні програми страхування банківських ризиків (BBB-Bankers Blanket Bonds), покриття кібер-ризиків (Cyber).


У ролі спікерів виступлять:

  • Адам Ворнер (Adam Warner) – страховий брокер із більш ніж 15-чним досвідом роботи у сфері страхування. Займається страхуванням від злочинів, кібер-відповідальності, професійної та громадянської відповідальності, відповідальності роботодавця перед найманими працівниками та комплексним страхуванням банків (AON London).
  • Аліса Макаренко (Alisa Makarenko) – страховий брокер у сфері страхування професійної та фінансової відповідальності ( AON London).


З програмою конференції, яка розкриває ключові питання і рекомендації по страхуванню банківських ризиків ви можете ознайомитись за посиланням: https://nabu.ua/ua/zagalna-informatsiya-2.html.


Для участі в конференції необхідно до кінця дня 18 березня 2019 року пройти реєстрацію, заповнивши відповідну електронну заявку на сайті НАБУ за посиланням: https://goo.gl/forms/P5ioapw2u3Eynue92


Якщо Ви маєте додаткові питання щодо зазначеного заходу, просимо звертатись до координатора Комітету НАБУ з питань оподаткування та обліку Олени Косточкіної  тел. (044) 300-10-15, o.kostochkina@nabu.org.ua .