Стартувала бонусна програма лояльності Cash’U CLUB від Альфа-Банку Україна

Стартувала бонусна програма лояльності Cash’U CLUB від Альфа-Банку Україна

Відсьогодні кожний клієнт Альфа-Банку Україна має можливість заробляти бонуси за розрахунки платіжними картками і повертати їх на рахунок у вигляді реальних грошей.

 

11 липня 2018 року Альфа-Банк Україна запустив нову програму лояльності Cash'U CLUB і почав автоматично нараховувати бонуси всім своїм клієнтам за оплачені картками покупки у торговельних закладах та онлайн по Україні та всьому світу. Управління нарахованими бонусами клієнти банку можуть здійснювати у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine.

 

Правила нарахування бонусів дуже прості: кожен раз при оплаті товарів і послуг карткою Альфа-Банку Україна (окрім ко-брендових карток та кредитної картки «Максимум») клієнтові автоматично нараховуватимуться бонуси із розрахунку 1 бонус за 1 гривню. Отримані бонуси можна перевірити в розділі Cash'U CLUB у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine.

 

Використовувати бонуси також просто: у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine клієнти можуть повернути гроші за обрану покупку, здійснену за останні 30 днів, з розрахунку 1 копійка за 1 бонус з урахуванням податків. Мінімальна сума покупки, за яку можна повернути гроші, становить лише 25 грн.

 

«Перед запуском Cash'U CLUB ми дослідили найкращий світовий досвід програм лояльності та зібрали для наших клієнтів найвигідніші і найцікавіші ідеї та пропозиції. Ми стартуємо з простою та зрозумілою механікою: активно розраховуйтесь карткою, отримуйте бонуси за кожну покупку і повертайте бонуси живими грошима на ваш рахунок. Але зовсім скоро ми надамо клієнтам додаткові способи заробити та витратити бонуси. І, звичайно, можливість зробити свій внесок у збільшення частки безготівкових розрахунків та розвиток cashless-економіки в Україні», – зазначив Олексій Карчажкін, віце-президент, голова роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна.

 

Незабаром бонуси у рамках програми лояльності будуть нараховуватися не лише за розрахунки будь-якими платіжними картками Альфа-Банку Україна, а також за користування іншими продуктами банку. Окрім того, з'явиться можливість витратити бонуси не лише на повернення коштів на рахунок, а й на інші ексклюзивні пропозиції, участь у розіграшах призів і багато іншого.

 

Завантажити мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine, в якому клієнт може управляти власним рахунком у програмі лояльності Cash'U CLUB, можна у Google Play для смартфонів на ОС Android і App Store для iOS.

 

З правилами програми Cash'U CLUB можна ознайомитися у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine та на сайті програми https://cashuclub.com.ua/

 

Довідка

 

Альфа-Банк Україна є одним з найбільших українських комерційних банків з міжнародним капіталом. Банк створено 1992 року, а з 2006 року він входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Наразі група ABHH проводить консолідацію активів в Україні, що приведе до створення на базі Альфа-Банку Україна найбільшого приватного банку у нашій державі.