Стартував II етап ротації Голів Комітетів НАБУ

Стартував II етап ротації Голів Комітетів НАБУ

НАБУ розпочинає другий етап процедури переобрання Голів профільних Комітетів Асоціації, що передбачає проведення рейтингового голосування за кандидатів, які у визначений строк, висунули свої кандидатури на ці посади. Таке рішення було прийнято Радою Асоціації на засіданні, що відбулося у минулу п’ятницю. 

Нагадаємо, що 18 вересня поточного року, з метою забезпечення більшої прозорості та відкритості процесу удосконалення роботи Комітетів НАБУ, прийняття неупереджених рішень щодо призначення їх керівників та перейняття найкращих світових практик, Радою НАБУ було затверджене нове Положення про Комітети Асоціації з текстом якого, Ви зможете ознайомитися за посиланням.


Так, згідно даного Положення за результатами формування списку кандидатів, банки-члени НАБУ здійснюють рейтингове голосування, за результатами якого Радою обирається Голова відповідного Комітету.

 «Думка кожного з банків є дуже важливою для НАБУ. Саме тому, затверджено такий підхід до обрання керівників Комітетів із залученням до цього процесу всіх членів Асоціації. Ми переконані, що це дозволить прийняти більш виважене і об’єктивне рішення щодо призначення кандидатів на ці посади» - зазначає Голова Ради НАБУ Роман Шпек.

Передбачається, що заповнення електронної або паперової форми для голосування за кандидатів на посади Голів профільних Комітетів НАБУ здійснюється кожним банком-членом НАБУ лише 1 раз. Приймати участь у голосуванні від банку має право Голова Правління.

Асоціація і надалі удосконалюватиме свою роботу та продовжуватиме працюватиме над впровадження механізмів, які дозволять максимально врахувати думку кожного з членів НАБУ при прийнятті важливих рішень.