Стратегія розвитку «RwS bank» на 2018 рік

«RwS bank» має намір до кінця 2018 року збільшити регіональну мережу майже в два рази - до 20 відділень, повідомив голова правління «RwS bank» Владислав Кравець.

"Зараз банк представлений десятьма відділеннями, в тому числі у Львові, Вінниці, Дніпрі та Житомирській області. У найближчий місяць ми плануємо відкрити ще три відділення, тобто доведемо кількість нашої регіональної мережі до 13 точок. У першому півріччі 2018 року розглядаємо можливість відкриття семи відділень – в Одесі, Харкові, Запоріжжі, Черкасах та інших містах", - сказав Владислав Кравець.

Владислав Кравець також повідомив, що розширення регіональної мережі обумовлено планами банку з розвитку роздрібного бізнесу. Банк планує збільшити загальний кредитний портфель до 737 млн. грн. на кінець 2018 року.

Банкір також повідомив, що акціонери «RwS bank» розглядають можливість як органічного, так і неорганічного зростання банку. "Оскільки деякі невеликі банки розглядають можливість припинення своєї діяльності, ми готові розглядати пропозиції про М&А з одним з таких банків. Ми постійно аналізуємо портфелі невеликих банків з метою покупки", - сказав Владислав Кравець.

Говорячи про стратегію розвитку банку в 2018 році, Владислав Кравець також зазначив, що «RwS bank» входить в проект роздрібу, що передбачає пріоритет в напрямку трансакційного бізнесу, і природно, набір «пасивних продуктів».

"В рамках роздрібного напряму «RwS bank» планує взяти участь в пілотному проекті з реалізації інтернет банкінгу для Національної платіжної системи «Простір». Ми хочемо зробити зручний і правильний інтерфейс, щоб користувачам було комфортно користуватися національної карткою, а функціонал інтерфейсу не поступалася найкращим практикам, які реалізовані у міжнародних платіжних систем.

Зазначу також, що на додаток до Національної платіжної системи «Простір», наш банк у I кварталі 2018 року планує почати емісію платіжних карт міжнародної платіжної системи «MasterCard»"- резюмував Владислав Кравець.