
Чудова новина - завдяки всебічним зусиллям, які прикладала НАБУ для комунікації з першими особами держави, керівниками відповідальних міністерств та відомств щодо необхідності перенесення строків звітування по FATCA, строк подання для фінансових агентів звіту про підзвітні рахунки ПОДОВЖЕНО!!!
НАБУ тримала діалог щодо означеного питання з керівництвом держави, Кабінетом Міністрів, Міністерством фінансів, Державною податковою службою з метою перенесення строків звітування для звітних фінансових установ України за періоди 2014-2019 років (направлено звернення Президенту України, двічі - КМУ, чотири рази – Міністерству фінансів України та ДПС – чотири рази).
18.11.2020 на сайті Міністерства фінансів України з’явилася інформаційне повідомлення про те, що Служба внутрішніх доходів США повідомила Міністерство фінансів України про перенесення для України строку подання звітів про підзвітні рахунки (за звітні періоди з 2014 року по 2019 рік) до 30 вересня 2021 року.
Таким чином, строк подання для банків звіту про підзвітні рахунки згідно Угоди FATCA перенесено. З повним текстом інформаційної довідки Ви зможете ознайомитися за посиланнями: https://mof.gov.ua/storage/files/Повідом_18-11-2020.pdf
Щиро дякуємо банкам-членам НАБУ за професійну підтримку у вирішенні питання, а керівництву держави за розуміння та вирішення актуальних питань банківської системи України!
Працюємо далі задля розвитку банківського сектору України!