Святкуємо день народження разом: Банк Кредит Дніпро проводить акцію для тих, хто підписаний на сторінку фінустанови у мережі Facebook

Банк Кредит Дніпро на честь свого 26-річчя оголошує 7 липня старт святкової акції для тих, хто підписаний на сторінку фінустанови у мережі Facebook.

Щоб долучитися до святкування дня народження банку у популярній соціальній мережі та стати власником одного з 26 чудових корисних призів, варто у коментарі до святкового повідомлення на сторінці фінустанови у Facebook розмістити привітання в довільній формі. Це може бути щире побажання у віршах чи прозі, святкова картинка, фото, селфі або інсталяція з цифрою 26. Для тих же, хто не підписаний на сторінку банку в мережі Facebook, попередньо необхідно підписатися на неї.

«Ось уже 26 років ми успішно працюємо на українському фінансовому ринку для наших корпоративних і роздрібних клієнтів, – зазначає Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Адже без клієнтів діяльність банку втрачає свій сенс, а ваша лояльність і багаторічна підтримка допомагають нам долати будь-які виклики, ставати ще надійнішими й ефективнішими у щоденному комплексному обслуговуванні та у фінансовому партнерстві».

9 липня за допомогою сервісу Random.org буде визначено переможців акції. 26 щасливців отримають один із стильних призів: зручні рюкзаки і фляги для активного літнього відпочинку, зарядні пристрої для підтримки ґаджетів й флешки, що надовго збережуть спогади про чудові літні дні.

Взяти участь у святковій акції можуть не тільки клієнти банку, але й усі користувачі популярної соціальної мережі Facebook.