ТАСКОМБАНК розпочав випуск преміальної картки VISA INFINITE

ТАСКОМБАНК розпочав випуск преміальної картки VISA INFINITE

Найпрестижніша платіжна картка міжнародної платіжної системи Visa International тепер доступна клієнтам ТАСКОМБАНКу. В рамках пакету послуг «ТАС-Еліт» ми розпочали випуск преміальної картки VISA INFINITE, яка забезпечить своєму власнику високоякісний сервіс VIP рівня та, безумовно, підкреслить його привілейований статус.


«Ми продовжуємо розвивати Private banking та створювати продукти, що об’єднують кращі світові практики й побажання клієнтів, які насамперед цінують бездоганний сервіс та високі стандарти обслуговування. Сьогодні ми представляємо унікальну на українському ринкові мультивалютну преміальну картку VISA INFINITE, що відкриває її власнику доступ до ексклюзивної колекції привілеїв від партнерів клубу Private banking та платіжної системи Visa. Ми впевнені, що ця картка зможе задовольнити запити найвибагливіших клієнтів як у щоденному використанні, так і під час закордонної поїздки», — розповідає Олег Поляк, Заступник Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК».

Спеціально підібрані колекції привілеїв, направлені на підвищення ексклюзивного рівня життя власників картки, включають:

  • підвищену ставку на залишок власних коштів на картці;
  • можливість оформлення елітної картки з cash-back та мультивалютністю;
  • індивідуальний кредитний ліміт з пільговим періодом;
  • послуги «Консьєрж-сервісу»;
  • комплексні програми страхування;
  • участь у клубах Private Banking для Вас, а також членів Вашої родини.


Відмінною рисою картки VISA INFINITE є програма страхування подорожуючих за кордон — для власників картки Visa Infinite та членів їх сімей з лімітом покриття до 1 000 000 доларів США, за умови, що 50% вартості поїздки сплачено карткою Visa Infinite. Крім цього, власники картки додатково отримують ексклюзивні привілеї та сервіси від партнерів VISA. Напклад, консьєрж-сервіс, знижки на послугу швидкого проходження в аеропортах Speed Pass,  доступ до програми захисту покупок від крадіжок й випадкових пошкоджень, а також подовженої гарантії на покупки, оплачені карткою Visa Infinite. Ну, і ,звичайно, дисконтні програми чи спеціальні пропозиції в торгових точках партнерів Visa по всьому світові. 

Про банк:

АТ «ТАСКОМБАНК» — універсальний комерційний банк, що нині демонструє кращі по банківській системі темпи розвитку за всіма ключовими показниками. Входить до ТОП-20 банків за розмірами активів та продовжує укріплювати свої позиції. Входить до трійки найнадійніших банків за версією видання «Личный счет» та до трійки банків з найвищим рівнем надійності депозитів, за версією РА «Стандарт рейтинг». Банк постійно інвестує в оновлення й модернізацію продуктів, процесів, процедур, якість обслуговування.