ТАСКОМБАНК запускає доступну іпотеку під 7%

ТАСКОМБАНК та Фонд розвитку підприємництва підписали угоду щодо приєднання Банку до державної програми кредитування «Доступна іпотека під 7%». Незабаром доступні кредити на житло можна буде оформити в будь-якому відділенні ТАСКОМБАНКУ.

«Програма доступної іпотеки — важливий крок для покращення умов проживання українських сімей, адже за оцінками експертів, близько 6 млн осіб в Україні потребують власного житла», — зазначив виконавчий директор Фонду розвитку підприємництва Андрій Гапон.

«Розвиток іпотечного кредитування для нас є стратегічно важливим і цікавим напрямком. Ми переконані, що розвиток іпотеки сприятиме підвищенню рівня життя українців, а також покращенню макроекономічної ситуації в країні. Минулого року ТАСКОМБАНК відновив власні програми іпотечного кредитування і тепер радо долучається до державної програми, — зауважив Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ Артур Муравицький. — Прогнозуємо попит з боку споживачів та сподіваємось, що завдяки ефективній взаємодії уряду й банківської системи нам вдасться покращити рівень життя українців та спонукати їх будувати власне життя в Україні, а не поза її межами».

Вимоги до позичальників у рамках програми доступної іпотеки досить прості. Отримати кредит можуть громадяни України, які мають сукупний чистий дохід, що дозволяє обслуговувати кредит. Вік позичальника на дату закінчення строку кредиту не перевищуватиме 70 років. Сукупний дохід сім’ї позичальника не перевищує десятикратного розміру місячної середньої заробітної плати у відповідному регіоні України, де розташований предмет іпотеки.

Яку нерухомість можна придбати в рамка програми?

  • Квартиру в багатоквартирному житловому будинку, що прийнята в експлуатацію не більше, ніж 3 роки тому;
  • Індивідуальний житловий будинок разом із земельною ділянкою на якій він розташований, прийнятий в експлуатацію не більше, ніж 3 роки тому;
  • Майнові права на квартиру в об’єкті незавершеного будівництва, які придбаваються або будівництво яких фінансується (інвестується) позичальником.