Термін приймання комунальних платежів зі знижкою продовжено до 25 квітня

Шановні клієнти, кияни!

За ініціативи Ощадбанку цього місяця Київською міською державною адміністрацією продовжено пільговий період оплати комунальних послуг до 25 числа. Це дасть можливість клієнтам банку отримати більш комфортне обслуговування. При оплаті комунальних послуг пропонуємо користуватись БЕЗКОШТОВНИМИ дистанційними каналами банку

1. Інформаційно-платіжні термінали Ощадбанку (як готівкою, так і будь-якою карткою банку). В Києві понад 400 терміналів Ощадбанку, і хол-менеджери чи співробітники відділень завжди готові навчити вас користуватись терміналами.

2. «Комунальний додаток» у мобільному та інтернет-банкінгу «Ощад 24/7» для користувачів будь-якої картки банку. Вже понад 1,5 млн. клієнтів Ощадбанку є користувачами «Ощад 24/7».

3. Сайти ГІОЦ gioc.kiev.ua та ЦКС cks.kiev.ua (для користувачів картки киянина та «Моєї картки» Ощадбанку). Емісія карток киянина вже становить близько 500 тис. одиниць, «Моєї картки» в Києві – 150 тис.

Також здійснити платежі можна через платіжні термінали в 69-ти точках прийому споживачів. Адресу найближчої до вас точки прийому можна знайти на сайті «ЦКС».

Нагадуємо, що оплатити комунальні послуги без комісії в касах банку можуть пенсіонери – користувачі пенсійних карток банку. Пенсійну картку Ощадбанку можна безкоштовно оформити в будь-якому відділенні. Заяву до Пенсійного фонду банк передає самостійно, немає необхідності нікуди додатково звертатись. Співробітники банку повідомлять про готовність картки та можливість її отримати у відділенні, де було подано заяву.

Іншим категоріям клієнтів для безкоштовної оплати комунальних послуг Ощадбанк пропонує оформити безкоштовну і миттєву «Мою картку», яка є ключем до всіх дистанційних сервісів банку, або картку киянина.

З повагою
Ощадбанк