The Banker: Альфа-Банк Україна визнано «Банком року 2021»

Альфа-Банк визнано «Банком року в Україні» («Bank of the Year award for Ukraine 2021») за версією авторитетного міжнародного журналу The Banker. Нагороду отримано за успішну реалізацію стратегічних та технологічних ініціатив, а також ефективність заходів підтримки клієнтів під час пандемії Covid 19.

Експерти високо оцінили роботу всієї команди Альфа-Банку, зокрема досягнення з діджитальної трансформації фінустанови, такі як: запуск мобільного додатку Sense SuperApp, відео-ідентифікація всередині цифрового банку без необхідності приходити до відділення, можливість відкрити рахунок/цифрову картку за 5 хвилин, об’єднання банківського та мобільного рахунків, а також низку інших інновацій.

«Альфа-Банк змінюється. І це помітно на міжнародному рівні, про що й свідчить ця нагорода. Ми віримо у мобільний банкінг і давно взяли курс на цифрову трансформацію, – наголосив Рафал Ющак, СEO Альфа-Банку Україна. – Тож рік тому запустили дуже успішний цифровий банк Sense SuperApp та запропонували новий клієнтський досвід. Ми надихаємо. Створюємо тренди. І це подобається вже 1,3 млн клієнтів».

The Banker – британське щомісячне авторитетне видання, присвячене фінансам. Видається у Лондоні з 1926 року групою Financial Times. Журнал щорічно вручає нагороди The Banker’s Bank of the Year провідним фінансовим установам за досягнення у банківській сфері.