ТИ – МОЖЕШ! Альфа-Банк надихає

Протягом всього останнього року Альфа-Банк Україна динамічно змінювався і змінював уявлення про сучасний банкінг та сервіс: запустив новий цифровий банк Sense SuperApp, який менш ніж за рік набрав мільйон унікальних користувачів, картку Caméléon з нескінченним пільговим періодом і не збирається знижувати темп.

«ТИ – МОЖЕШ!» – це масштабна комунікаційна кампанія, яка надихає на віру в себе. Сьогодні Альфа-Банк – це сильний і надійний партнер, який підтримує клієнта, закликає до дії та надихає на успіх.

За креатив і реалізацію стратегії відповідала команда агентства «BADOEV ID».

Нова філософія банку «ТИ – МОЖЕШ!» співзвучна ідеям команди культового українського режисера Алана Бадоєва. Саме він став автором, режисером і навіть закадровим голосом нового ролика Банку, який більше, ніж реклама. Усередині сюжету, знятого на кіноплівку, портрети сучасних українців, вони сповнені мрій та цілей. Світ вимагає від нас визначеності й рішучості. Але правда в тому, що ми не завжди осяяні ідеєю і розумінням, куди йти, якими мають бути наші наступні кроки. Альфа-Банк вірить в унікальність своїх клієнтів і готовий підтримати кожного в щоденному виборі та нагадати: «ТИ – МОЖЕШ!»

Лови можливість. 1 жовтня один мільйон українців зможе скористатися київським метрополітеном безкоштовно. Механіка проста: на кожній станції метрополітену в касах будуть доступні QR-квитки, які дають можливість безкоштовного проїзду. Акція завершиться з останнім виданим квитком.

Прокачай «індекс щастя». Якщо твій шлях починається з першого кроку, то гарний настрій – з першої усмішки. Індекс щастя – це мільйони посмішок людей, впевнених у собі та своєму майбутньому. І Альфа-Банк хоче об'єднати тисячі щирих українських посмішок і транслювати з головних екранів країни. На центральних вулицях Києва, Дніпра, Харкова та Одеси буде встановлено великі LED-екрани. Кожен зможе з будь-якої точки країни надіслати свою посмішку або фото з тими, хто кожного дня наповнює упевненістю: «ТИ – МОЖЕШ!»

Акція триватиме до 29 жовтня.

Як взяти участь?

  • Завантаж додаток Sense SuperApp.
  • Вибери місто, якому бажаєш подарувати усмішку.
  • Посміхайся і роби селфі!
  • Почекай, поки фото пройде модерацію.
  • Готово! Твоя усмішка вже прямує на головні екрани України.
  • Шукай своє фото в чотирьох містах з 19:00 до 21:00: щоп'ятниці – у Києві, на екрані ТРЦ «Гулівер» (Спортивна площа, 1a); щодня – у трьох великих містах: Одеса (Центральний парк ім. Тараса Шевченка), Харків (біля Центрального парку ім. Максима Горького), Дніпро (Європейська площа).


Вір у найкраще. Кампанія «ТИ – МОЖЕШ!» містить цілий ряд проєктів і соціальних ініціатив. Їхнє завдання: нагадати, що кожна мрія – унікальна. Понад сім тисяч співробітників Альфа-Банку вірять у тебе.

Довідка:

Альфа-Банк Україна – український банк з міжнародним капіталом, є частиною приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. із головним офісом у Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна належить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і входить до десятки фінансових установ країни за обсягом активів. У 2021 році Альфа-Банк було визнано №1 у сервісі приватного банкінгу за версією Euromoney, а цифровий додаток став найкращим для користувачів за версією світового видавництва Global Finance.