Тренінг на тему «Особливості обліку та аналіз діяльності МСБ»

Асоціація «Незалежна асоціація банків України» (далі – НАБУ), продовжуючи серію заходів щодо обліку діяльності МСБ, запрошує Вас взяти участь у черговому тренінгу на тему «Особливості обліку та аналіз діяльності МСБ», який НАБУ проведе у м. Дніпро за підтримки фонду ощадних кас Німеччини Sparkasse та MSB School.

Тренінг відбудеться 01 грудня 2017 року о 10:00 (початок реєстрації о 09:30)у приміщенні головного офісу ПриватБанку за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 30.

Основна мета заходу – ознайомити учасників тренінгу з кредитною технологією оцінки бізнесу представників мікро та малого бізнесу, розглянути основні інструменти фінансової оцінки бізнес-діяльності на основі управлінської звітності, передати принципи відповідального кредитування.

Серед питань для обговорення:

  • Малий і середній бізнес України;
  • Кредитна технологія;
  • Управлінський облік. Фінансові інструменти;
  • Відповідальне фінансування.


Більш детально з програмою заходу можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0B2ev94lsCgVrNHZLT1owU2s1MUk/view?usp=sharing


Для участі у тренінгу просимо до 30.11.2017 пройти електронну реєстрацію за посиланням: https://goo.gl/forms/fO2m1s0YaXWbb48I3

Кількість місць обмежена!