Індустріалбанк представив нову платіжну картку — MasterCardDebit Standard

Індустріалбанк представив нову платіжну картку — MasterCardDebit Standard

У червні 2018 року лінійка платіжних карток від Індустріалбанку поповнилася новою карткою — MasterCardDebit Standard.


Картка MasterCardDebit Standard — вибір №1 для отримання заробітної плати чи пенсії, адже держателі картки за потреби можуть без комісій знімати кошти у всіх банкоматах країни.
 

Також ця картка є ідеальним рішенням для тих, хто подорожує до країн Єврозони, оскільки оформляється у гривні, євро чи доларах США. Спеціально для подорожей можна відкрити картковий рахунок у євро та, майже не користуючись готівкою, розраховуватися за кордоном  карткою і не втрачати кошти на обміні валюти.

Як і тримачі інших платіжних карток Індустріалбанку, власники MasterCardDebit Standard можуть встановити мобільний додаток Industrial24 та користуватися всіма його перевагами. Зокрема це можливість слідкувати за станом рахунку, поповнювати депозити, виконувати р2р-платежі, блокувати картку чи змінювати ліміти.

«Ми опікуємось потребами наших клієнтів, впроваджуємо нові інструменти безготівкових розрахунків, забезпечуємо широкий доступ до наших продуктів і сервісів, незалежно від місця знаходження, діяльності та віку клієнтів. Тому щиро сподіваємось, що нова картка MasterCardDebit Standard зацікавить нових та існуючих клієнтів», — зазначила Марина Нестеровська, заступник директора Департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку.

Емітується картка MasterCardDebit Standard на три роки. 
 

Довідка:

MasterCardWorldwide—міжнародна платіжна система, що об'єднує 22 тисячі фінансових установ в 198 країнах світу. На долю MasterCard припадає близько 26 % платіжних карток світу. Штаб-квартира компанії знаходиться в Нью-Йорку, США.

 

Індустріалбанк (м. Київ) — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню. Заснований в 1990 році.За класифікацією НБУ входить до третьої групи банків. Фінансова надійність Банку 21травня 2018 року отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Індустріалбанк є правонаступником усіх прав та обов'язків Експрес-Банку, об’єднання з яким відбулося 1 грудня 2017 року. На сьогодні мережа Банку представлена у 23 областях України, а кількість банкоматів зросла до 319 одиниць по всій Україні.