У грудні 2017 року українці довірили Банку Кредит Дніпро 5,2 тис. депозитів

У грудні 2017 року українці довірили Банку Кредит Дніпро 5,2 тис. депозитів

У грудні 2017 року українці з урахуванням переоформлень розмістили у Банку Кредит Дніпро майже 5,2 тис. депозитів на суму 525 млн грн. Загальна кількість депозитів, розміщених за рік, перевищила 49,6 тис. Станом на 1 січня 2018 року загальний портфель коштів фізосіб разом із залишками на рахунках і картах склав 3,2 млрд грн.

Високий рівень довіри до банку підтверджено переважанням у роздрібному депозитному портфелі довгострокових вкладів: так, сьогодні 87% строкових депозитів розміщено у фінустанові на терміни від півроку і більше. Клієнти реагують на ринкову тенденцію поступового зниження депозитних ставок, особливо за короткостроковими вкладами, і прагнуть зафіксувати максимальну прибутковість шляхом розміщення коштів на довші терміни.

«Наш банк пропонує роздрібним клієнтам прості й вигідні умови збереження і примноження коштів за допомогою депозитних програм, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Наша цінова політика максимально орієнтована на захист заощаджень клієнтів від інфляції: так, процентна ставка за вкладом у гривні на 12 місяців перевищує прогнозований рівень річної інфляції. Депозитні пропозиції у валюті орієнтовані на вкладників, які прагнуть мінімізувати девальваційні ризики. У цілому банківські депозити лишаються для громадян оптимальним інвестиційним інструментом, а для банків – основним джерелом ресурсу для активізації кредитування. Сьогодні, в умовах недостатнього припливу іноземних інвестицій, саме банки є ключовим фінансовим донором економіки і домогосподарств».

Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.
Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.
Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).
У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.
У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».

 Прес-служба Банку Кредит Дніпро