У I кварталі 2017 року українці довірили Банку Кредит Дніпро депозитів на 2,1 млрд грн

У першому кварталі 2017 року роздрібний депозитний портфель збільшився майже на 100 млн грн і сьогодні становить близько 4 млрд грн. Усього за перші три місяці нинішнього року українці з урахуванням переоформлень довірили фінустанові понад 17,5 тис. депозитів на суму 2,1 млрд грн

Крім того, банкіри вказують і на значну зміну динаміки в розрізі тривалості строків, на які вкладники розміщують гроші. Зараз 86% роздрібного депозитного портфеля Банку Кредит Дніпро складається з вкладів на строк від півроку і більше. Незмінними лишаються і тренди в частині депозитів із фіксованою датою виплати: вони займають 98% портфеля, оскільки прибутковість за такими депозитами максимальна. Прогнози банкірів щодо подальшого розвитку ринку вкладів у країні лишаються такими самими – зниження процентних ставок триватиме.

«Депозитні ставки щомісяця в середньому знижуються на 0,5%, якщо йдеться про гривневі вклади. Ми прогнозуємо, що подібна динаміка найближчим часом лишиться незмінною. Гривневої ліквідності у банків сьогодні достатньо, і цілком логічний той факт, що для відновлення доступного кредитування, яке живило б економіку грошима, необхідні доступні й недорогі ресурси. Тому в найближчій перспективі причин, через які тренди депозитного ринку змінилися б, ми не бачимо», – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро.

 
Для довідки:

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи банків з приватним капіталом згідно класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2016 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий універсальний банк".

У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях "Корпоративний партнер" та «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика "Бизнес" .