У Києві відбудеться II Конференція «Корпоративна безпека»

У Києві відбудеться II Конференція «Корпоративна безпека»
18 жовтня 2017 року проходитиме II Конференція «Корпоративна безпека», організована юридичною фірмою SayenkoKharenko при підтримці Асоціації професіоналів корпоративної безпеки та генерального медіапартнера – газети «Юридична практика». Інформаційним партнером заходу виступає Незалежна асоціація банків України

Незалежна асоціація банків України спільно з юридичною фірмою Sayenko Kharenko запрошує представників банків відвідати II Конференцію «Корпоративна безпека», яка проходитиме у готелі Hilton Kyiv за адресою: м.Київ, бульв. Тараса Шевченка, 30.

Захід розпочнеться о 09.30 та триватиме повний день - до 18.30.

На Конференції будуть розглянуті приклади найгучніших бізнес-конфліктів за участі державних органів, питання впливу громадської думки на корпоративну репутацію та тонкощі побудови інфраструктури безпеки на підприємстві. У рамках заходу також заплановано обговорення інформаційного аспекту корпоративної безпеки (протидія витоку інформації, кібератакам тощо), а також секретів детективної діяльності в інтересах бізнесу.

Ознайомитися з детальною програмою заходу можна за посиланням.

До участі у Конференції запрошуються власники і керівники бізнесу, начальники юридичних департаментів великих компаній, керівники служб безпеки, а також представники компаній сфери безпеки, юридичних фірм і правоохоронних органів.

Зареєструватися на конференцію можна до 17 жовтня за посиланням. Для членів НАБУ передбачена знижка у розмірі 10%.

Контакти організатора: (044) 499-60-00
Альона Онищенко (AOnishchenko@sk.ua)