У Київському відділенні Sky Bank відбувся День відкритих дверей для школярів

У Київському відділенні Sky Bank відбувся День відкритих дверей для школярів

10 жовтня працівники Київського відділення Sky Bank провели День відкритих дверей для учнів молодших класів спеціалізованої школи №91 з поглибленим вивченням інформатики. Першокласники взяли участь у пізнавальній вікторині, побачили унікальний для українського ринку VTM — електронне «міні-відділення майбутнього», ознайомилися з принципом роботи електронного касиру, а також відчули себе в якості VIP-клієнтів Sky Bank.


День відкритих дверей в Sky Bank відбувся в рамках святкування Всесвітнього дня заощаджень в Україні, який вже сьомий рік поспіль проводиться за ініціативи банків-членів Незалежної асоціації банків України. Це важливий проект, що сприяє підвищенню рівня фінансової грамотності дітей, формує навички заощадження та управління власними коштами.

Sky Bank — український банк з приватним іноземним капіталом, правонаступник Регіон-Банку — універсального банку, заснованого в 1991 р. Орієнтований на обслуговування як фізичних, так і юридичних осіб всіх форм власності. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, член Незалежної Асоціації Банків України, міжнародної асоціації по інноваціям у фінансовому секторі Holland FinTech, ПАРД, міжнародної асоціації S.W.I.F.T. та ін. організацій.