У Львові проведено Дні фінансової обізнаності

З 1 по 3 листопада 2017 року у Львові відбувся захід з фінансової обізнаності під гаслом «Керуй фінансами впевнено!». Організаторами заходу виступав проект USAID «Трансформація фінансового сектору», Національний банк України (НБУ) та Незалежна асоціація банків України (НАБУ).

У програмі заходу були інтерактивні тренінги та семінари для молоді , лекції та презентації від провідних фінансистів країни та презентація технологічної зони «cashless» від VISA. Впродовж «Днів фінансової обізнаності» музей грошей НБУ показав відвідувачам виставку історичної та сучасної гривні.

2 листопада представники НАБУ Ірина Вахницька, координатор Комітету з питань регуляторної політики та комплаєнс, та Олена Косточкіна, координатор Комітету з питань оподаткування та обліку, провели тренінги щодо питань фінансової звітності за міжнародними стандартами та регулювання діяльності банків.

 «Фінансова обізнаність громадян разом із удосконаленням законодавства щодо захисту прав як споживачів, так і кредиторів зможе зміцнити довіру між учасниками фінансових операцій та вплинути на поліпшення ситуації з кредитуванням населення та економіки в цілому. Запорукою фінансової освіченості населення може стати виховання молоді та дітей, які є майбутніми клієнтами банків» - зазначила Виконавчий директор НАБУ Олена Коробкова.

Нагадаємо: «Дні фінансової обізнаності» вже відбулися у м. Одеса, подія змогла об'єднати 1000 осіб під одним дахом.