У НАБУ відбулася робоча зустріч з питань регуляторної функції НБУ

У середу, 26 жовтня в Незалежній асоціації банків України відбулася робоча зустріч щодо обговорення пілотного проекту «Трансформація НБУ: реформування регуляторної функції»

Проект започаткований Національним банком України за підтримки Офісу ефективного регулювання (BRDO), що створений за ініціативою Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Світового банку та уряду Канади.

До розробки та впровадження проекту приєдналась НАБУ. Протягом червня-жовтня поточного року Комітетом з питань регуляторної політики і нагляду було опитано банківську спільноту та проведено низку робочих зустрічей з метою забезпечення безпосередньої участі представників банків в реалізації проекту «Трансформація НБУ: реформування регуляторної функції».

У заході взяли участь представники банківської спільноти, профільних підрозділів Національного банку України, Офісу ефективного регулювання (BRDO).

Під час зустрічі учасники обговорили наступні питання:

  • Поточний стан розвитку Проекту.
  • Першочергові завдання та Дорожня карта Проекту.
  • Склад спільної робочої групи (НБУ-НАБУ- BRDO).

За результатами прийнято рішення про направлення до НБУ переліку представників від НАБУ для затвердження складу тристоронньої робочої групи НБУ-НАБУ-BRDO, а також вирішено вдосконалити Дорожню карту Проекту з визначенням детального плану дій та графіку спільних зустрічей.