У НАБУ відбулося чергове засідання Ради

У НАБУ відбулося чергове засідання Ради
Незалежна асоціація банків України продовжує вдосконалювати свою роботу, імплементуючи найкращий світовий досвід та практику щодо відкритості та прозорості своєї роботи по вдосконаленню банківського законодавства та відстоюванню інтересів банківської системи

Так, зокрема, під час чергового засідання Ради НАБУ, що відбулося 18 вересня 2017 року, були обговорені пропозиції щодо удосконалення роботи постійнодіючих профільних Комітетів Асоціації та порядку здійснення зовнішніх комунікацій.

Асоціація завжди прислухається до побажань кожного з банків по удосконаленню роботи, стаючи більш відкритою для своїх членів. Саме у зв’язку з цим, Радою Асоціації був переглянутий формат роботи профільних Комітетів та їх компетенція.

Йдучи в ногу з часом, Радою було впроваджено принцип постійної ротації Голів профільних Комітетів. Відтепер будь-який представник банку-члена НАБУ матиме можливість очолити профільний Комітет Асоціації, а банки самі визначатимуть кандидатів, які на їх думку мають відповідний рівень кваліфікації для зайняття такої посади. На думку членів Ради, такий підхід до обрання Голів профільних Комітетів є найбільш прозорим та відкритим, що забезпечує прийняття Радою неупередженого і об’єктивного рішення щодо призначення кандидата на посаду Голови Комітету та дозволить застосувати досвід найкращих фахівців банків.
alt

Крім того, Рада запропонувала впровадити відкритий формат проведення засідань Комітетів, до роботи яких тепер будуть залучатися всі банки-члени Асоціації, оскільки завдяки саме консолідації зусиль, НАБУ вдається досягати високих результатів по удосконаленню роботи банківської системи та відстоюванню інтересів банків.

Окрім удосконалення роботи Комітетів, Радою був обговорений та узгоджений порядок погодження позиції, що публічно висловлюється від імені НАБУ та впроваджено новий механізм комунікації членів Ради, що дозволяє їм максимально оперативно узгоджувати питання.

З метою впровадження всіх нововведень у життя, Радою НАБУ прийнято рішення про початок підготовки до процедури ротації Голів Комітетів Асоціації та  затверджені Положення про Комітети Асоціації та Комунікаційну політику Асоціації, що найближчим часом будуть доведені до відома всіх членів Асоціації.