У НАБУ відбувся воркшоп з кібербезпеки

У НАБУ відбувся воркшоп з кібербезпеки

12 грудня 2017 року, у стінах Незалежної асоціації банків України (НАБУ) відбувся черговий захід за підтримки Світового банку (IFC) та Національного банку України - воркшоп з кібербезпеки.

Метою заходу було створення платформи для обговорення інноваційних тенденцій у сфері кібербезпеки.

В якості тренерів виступили міжнародні експерти від IFC: Девід Рей - старший офіцер з управління ризиками в галузі інформаційних технологій Світового банку, Брайан Соколюк - провідний спеціаліст банківської справи Міжнародної фінансової корпорації, Марсело Ролдан - старший офіцер підрозділу з питань безпеки, ризику та дотримання вимог Світового банку (WBG) та Ваман Кіні - керівник  напрямку офшорних операцій Управління інформаційної безпеки Світового банку.

Воркшоп відкрили Виконавчий директор НАБУ - Олена Коробкова, спеціаліст із зовнішньої реклами IFC - Ніно Картозіа та заступник Директора Департаменту безпеки Національного банку України – Антон Кудін.

Під час воркшопу тренери розповіли про сучасні ризики та способи їх попереднього виявлення, а також про методи створення запобіжних заходів для протидії кібершахрайству. Присутні обговорили  останні тенденції у кібербезпеці.

Також учасники прослухали лекцію про важливість управління ризиками кібербезпеки та взяли участь у дискусії щодо сучасного стану, новітньої історії та пріоритетних сфер кібербезпеки. Крім того лектори розповіли про сценарії керування інцидентами та порадили, як розробити стратегію кібербезпеки і визначити прогалини, поділилися  практикою  щодо забезпечення безпеки платіжних систем на технологічному рівні.

Нагадаємо: НАБУ активно співпрацює з IFC. Нещодавно, за підтримки Світового банку, був проведений чотирьохденний семінар - «Управління NPL» під егідою НАБУ.

#новиниНАБУ #круглийстілНАБУ #засіданняНАБУ #фінанси #економікаУкраїни #економіка #незалежнаасоціаціябанківукраїни #шпек #коробкова #прес-центрНАБУ #асоціаціяНАБУ #воркшопНАБУ #кібербезпека #управлінняNPL #NPL #IFC