У правління Райффайзен Банку Аваль увійшов Енкелейд Зотай

Наглядова рада Райффайзен Банку Аваль своїм рішенням розширила склад правління банку – із 1 травня 2020 року до виконання обов’язків приступив заступник голови правління Енкелейд Зотай. Він відповідатиме у банку за напрямок інформаційних технологій.

Енкелейд Зотай (38 років) родом із Албанії, має більш ніж 17 років досвіду у банківській справі, технологіях, проведенні цифрової трансформації.

Із 2004 року будував свою професійну кар’єру в Райффайзен Банк (Албанія), у 2011-2017 роках обіймав у цьому банку посади головного ІТ-архітектора та ІТ-директора. Із 2017 року і до цього часу працював ІТ-директором у Райффайзенбанк Австрія (Хорватія).

Енкелейд Зотай отримав ступінь магістра з комп’ютерних наук в Університеті Тирани, закінчив спільну MBA програму Університету Тирани та Університету Небраски.

Основними завданнями нового члена правління Райффайзен Банку Аваль є діджитал-трансформація банку, розвиток та впровадження ІТ-стратегії, управління ІТ-архітектурою та фінансами, забезпечення високоякісних та рентабельних ІТ-рішень для бізнесу.