У рамках програми єРобота за участю Ощаду профінансовано понад 600 інвестиційних проектів

Загальна кількість інвестиційних проектів, що отримали фінансування в рамках державної програми єРобота, вже становить 641. Загальна сума отриманих інвестицій – 192,2 млн грн. Найбільшу кількість проектів профінансовано в рамках напряму «Своя справа» (мікрогранти) – 627. По 7 проектів профінансовано за напрямами «Новий рівень» (розвиток переробних підприємств) та «Свій сад/своя теплиця». Загалом фахівці Ощадбанку проаналізували 12 513 заявок на участь у програмі.

В рамках єРоботи планується запуск понад 4 тисяч інвестиційних проектів, у результаті яких буде створено понад 15 тисяч робочих місць. Ощадбанк є основним банком-партнером програми, що реалізується спільно з міністерством цифрової трансформації (портал Дія), міністерством економіки, міністерством аграрної політики та продовольства, а також державним центром зайнятості.

«Понад шістсот підтриманих проектів – це сотні історій людей, які завдяки програмі єРобота зможуть забезпечувати себе і одночасно зміцнювати економіку країни. Приміром, серед профінансованих проектів – кав’ярня з власною випічкою, підприємство з пошиву взуття, частину якого буде спрямовано нашим воїнам. Обидва нові бізнеси – в постраждалому внаслідок агресії Ірпені. Вони дають упевненість, що це місто, як і загалом Україна, буде відновлено, і на нас чекає перемога не лише на військовому, а й на економічному фронті», – прокоментував проміжні результати програми єРобота Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку.