Ukrainian Financial Forum 2018

Ukrainian Financial Forum 2018

Незалежна асоціація банків України спільно з ICU запрошує Вас взяти участь в Ukrainian Financial Forum 2018

Ukrainian Financial Forum 2018 – провідний майданчик для обговорення найсерйозніших фінансових подій та тенденцій в Україні та у світі, на якому представники деяких світових наддержав, – таких як Китай, США і Велика Британія, – розкажуть про своє бачення того, у якому стані знаходиться світова економіка і куди вона рухається. Модератор заходу – керівник The Economist Radio Енн МакЕлвой. НАБУ виступає інформаційним партнером.

Форум відбудеться 20-21 вересня 2018 року у Bristol Hotel (м. Одеса, вул. Пушкінська, 15).

2-денний форум передбачає:

  • День 1: Макроекономічна ситуація в Україні та світі.

Серед питань для обговорення: глобальна фінансова система та світова економіка: чого чекати Україні від двох супердержав?; чи стане політика перешкодою руху вперед? Реформи в рік виборів; змінюючи підходи в енергетичному секторі України; революція альтернативної енергетики в Україні; держава як ефективний власник; ставка на майбутнє: організована торгівля на товарних ринках України; що станеться через рік? Погляд у майбутнє української економіки.

  • День 2: Ринки капіталів в Україні – як зробити прогрес реальністю.

Серед питань для обговорення: українська пенсійна реформа з точки зору європейської практики; втрачені можливості на розвиткових ринках: ризик відомий, а вигоди – кращі; продавати чи не продавати: як зрушити українську приватизацію з заставою; блокчейн: можливості та загрози для криптовалют в Україні; на шляху до світових стандартів інфраструктури ринку капіталів та інструментарію розвитку внутрішнього ринку; вражаючі можливості: індустрія венчурного капіталу в Україні; ринок ОВДП і корпоративних облігацій: аналіз досягнень і перспективи сектору; українські стартапи.

Зареєструватись на захід та ознайомитися з більш детальною інформацією можна за посиланням: https://ukrfinforum.com/

З приводу всіх організаційних питань рекомендуємо звертатися до контактної особи від ICU Ольги Дриги за тел. +38(067)-007-01-08 або e-mail: main@ukrfinforum.com