Український банківський день у Лондоні

Український банківський день у Лондоні
4 грудня 2017 року у Лондоні в готелі Millennium Mayfair Hotel проходитиме Український банківський день, організатором якого є компанія Strategy Council при партнерстві Незалежної асоціації банків України
 
За останні три роки в українському банківському секторі сталися важливі зміни: удвічі скоротилася кількість банківських установ, рушив уперед важкий, але вкрай необхідний процес реформування, здійснено націоналізацію і рекапіталізацію одного з найбільших кредиторів у країні – «Приватбанку». Докладаються значні зусилля у відновленні довіри у фінансовому секторі і стимулювання банків до збільшення кредитування реальної економіки.
 
Проте, залишається багато проблем і тем для дебатів, зокрема: захист прав кредиторів, вирішення проблеми непрацюючих кредитів, вимоги до достатності капіталу, подальша консолідація і діяльність зі злиття і поглинання в секторі. Усі ці та багато інших найважливіших питань планується обговорити під час Українського банківського дня в Лондоні.
 
Спікерами та учасниками заходу стануть вищі державні посадовці і співробітники регулюючих органів, які окреслять нинішні ключові пріоритети процесу реформ. А керівники великих державних банків викладуть стратегії і бачення майбутнього напряму діяльності своїх установ, а також подальшої ролі держави у банківській сфері. Окрім цього, голови правлінь і генеральні директори провідних комерційних банків України обговорять найбільш актуальні виклики, що стоять перед сектором, умови діяльності і ключові області, де є потенціал зростання. У свою чергу високопоставлені керівні співробітники великих міжнародних фінансових організацій, що відіграють особливо активну роль в процесі реформування і реструктуризації, викладуть своє бачення сектора і цілей, які ще не реалізовані.
 
Реєстрація на захід обов’язкова. Для членів НАБУ передбачена знижка у розмірі 15%.
 
Ознайомитися з детальною програмою заходу та зареєструватися можна за посиланням: http://strategy-council.com/uk/events/26