Укрексімбанк став Координатором Проекту України та ЄІБ для підтримки агропідприємств

Міністерство фінансів України у взаємодії з Координатором Проекту, яким призначено АТ «Укрексімбанк», розпочало реалізацію кредитної програми для малих та середніх підприємств аграрного сектору в рамках спільного Проекту України та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Основний кредит для аграрної галузі – Україна».

Перші банки-учасники Проекту та їхні клієнти вже отримали сприяння державного Укрексімбанку у залученні довгострокового фінансування ЄІБ на комплексну підтримку в агросекторі, а саме в галузі переробки зернових та олійно-жирових культур, а також рибного господарства та аквакультури.

«Максимально ефективне використання коштів позики ЄІБ дозволить фінансово підтримати малий та середній агробізнес України у складних пандемічних умовах. Тому державний Укрексімбанк сприятиме Міністерству фінансів України у повному та вчасному виконанні завдань за Проектом, що орієнтований на акцентовану підтримку аграрного сектору економіки України, створення робочих місць, нарощення виробництва та експорту, а також впровадження найкращих доступних технологій та європейських методів управління», – наголосив Голова Правління АТ «Укрексімбанк» Євген Мецгер.

Отримати детальну інформацію щодо умов участі у спільному Проекті України та Європейського інвестиційного банку «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» можна за посиланням https://www.eximb.com/ua/business/financial/spilni-programy-ukrayiny-ta-eib/spilnij-proekt-ukraini-ta-eib-na-pidtrimku-agrarnoi-galuzi-agri-food-apex/  або за телефоном (044) 247-89-65.