УКРГАЗБАНК допоміг діткам з Донеччини зібратися до школи

УКРГАЗБАНК допоміг діткам з Донеччини зібратися до школи

УКРГАЗБАНК надав допомогу та забезпечив шкільними наборами дітей, які належать до найуразливіших верств населення Донецької області.

Зокрема, через Донецьку обласну організацію Червоного Хреста України маленькі школярі у семи містах Донеччини отримали від Банку набори канцелярського приладдя для навчання.

Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко зазначив, що подібна допомога стане доброю традицією і кожного року Банк буде допомагати маленьким українцям збиратися до школи.

«УКРГАЗБАНК регулярно допомагає маленьким українцям, які залишилися без батьківського піклування та дітям з найуразливіших українських родин. Ми з задоволенням приєдналися до акції Червоного Хреста та надали все необхідне, аби наші дітки з Донеччини були повністю готові до навчального року. Крім того, ми долучаємо до допомоги дітям і наших клієнтів. За спеціально розробленою соціальною депозитною програмою,  небайдужі клієнти УКРГАЗБАНКУ користуються благодійним депозитом і допомагають дітям-сиротам по всій Україні. Ми перераховуємо 1% річних від розміщених коштів на потреби 24-х підшефних дитячих будинків. При цьому клієнти не сплачують цей відсоток – це виключно благодійний внесок Банку. Таким чином, чим більше залучатиме депозитів кожен регіональний підрозділ УКРГАЗБАНКУ, тим більше коштів буде спрямовано на допомогу кожному нашому підшефному дитячому закладу», - наголосив Кирило Шевченко.

До складу переданих дітям шкільних наборів кожного школяра входить: зошити, прості та кольорові олівці, альбоми для малювання, кольоровий папір, ручки, лінійки, клей, ножиці, фарба для малювання тощо.

Нагадаємо, з початку 2018 року УКРГАЗБАНК вже перерахував 400 тис. грн на потреби дитячих будинків у рамках благодійного депозиту «Берегиня».  

Умови розміщення вкладу за депозитом «Берегиня»