УКРГАЗБАНК і Mastercard оновили футбольний майданчик у Запоріжжі

УКРГАЗБАНК і Mastercard оновили футбольний майданчик у Запоріжжі

УКРГАЗБАНК у партнерстві з Mastercard у рамках Всеукраїнської соціальної ініціативи «Передай пас» відновили футбольний майданчик розташований у Запоріжжі по вул. Героїв 93-ї бригади, 18.

Усього в рамках Всеукраїнської соціальної ініціативи «Передай пас» заплановано оновлення 14 майданчиків у 12 містах України.

Оновлений майданчик у Запоріжжі має площу 644 м2 та відкритий для всіх охочих. Під час відновлювальних робіт на майданчику замінили фундамент, поклали штучне покриття на полі, встановили нові огорожу та спортивне обладнання, яке відповідає міжнародним вимогам міні-футболу.

«Футбол — це велика сила, що об’єднує та надихає на нові старти. Відтепер переконатися в цьому зможуть і мешканці Запоріжжя. Наша соціальна ініціатива продовжує показувати свої результати – і це вже п’ятий відкритий майданчик. Сподіваємося, що він також стане центром спортивного дозвілля для юних і дорослих мешканців міста й служитиме місцевій громаді не один рік», — зазначила Тетяна Луценко, менеджер маркетингових програм Mastercard в Україні. 

«Нам надзвичайно приємно долучитися до Всеукраїнської соціальної ініціативи «Передай пас», яку започаткувала компанія Mastercard. Для УКРГАЗБАНКУ як державного банку участь у розвитку українського спорту є дуже важливим напрямом діяльності. Ми дотримуємось головних принципів корпоративно-соціальної відповідальності, активно підтримуємо Національну збірну команду України з футболу. Сподіваюсь, наше партнерство з Mastercard допоможе популяризації серед молоді здорового та спортивного способу життя, а також стане поштовхом до появи нових легенд футболу», – відзначив Андрій Селезньов, директор Запорізької обласної дирекції УКРГАЗБАНК.

Загалом проект передбачає облаштування 14 футбольних майданчиків у 12 містах: Броварах, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Києві, Львові, Одесі, Рівному, Харкові, Черкасах, Чернівцях і Чернігові. У Запоріжжі майданчик відкривали представники Mastercard, УКРГАЗБАНК та легенди місцевого футбольного клубу.

Дослідження Mastercard виявило: 48% українців переконані, що футбол об’єднує друзів і допомагає зустрічатися з новими людьми. 43% опитаних називають футбол способом відпочити й зняти стрес, а 17% грають у цю гру з дитинства. 84% опитаних українців сказали, що відновлення спортивних майданчиків для аматорського футболу не тільки збільшить інтерес до гри, а й позитивно вплине на місцеву громаду.