УКРГАЗБАНК: Минулого року кредитний портфель МСБ зріс на 50%

Минулого року УКРГАЗБАНК приділяв особливу увагу кредитуванню малого та середнього бізнесу, який чи не найбільше постраждав від пандемії та карантинних обмежень. За рік обсяг кредитів, що отримали наші МСБ-клієнти, збільшився на 50% (або 2,5 млрд грн), і в результаті склав 7,7 млрд грн. До речі, 80% кредитів – інвестиційні.  Наразі понад 71 тисяча підприємців сегменту МСБ обрала УКРГАЗБАНК своїм надійним партнером.  Недарма ми абсолютні рекордсмени за кількістю нагород у рейтингу «Лідери фінансування суб'єктів МСБ» за версією журналу «Бізнес».

Загалом таке суттєве нарощення портфелю відбулося завдяки активній участі банку у держпрограмі «Доступні кредити 5-7-9%» та новим програмам кредитування бізнесу. Наразі портфель наших доступних кредитів перевищує 1,5 млрд грн, де понад 1 млрд  грн – кредити на інвестиційні цілі.  Минулого року УКРГАЗБАНК також запропонував ринку програму підтримки експортерів та беззаставні кредити на енергоефективність. 

Нагадаємо, що для тих клієнтів, котрі обрали екологічний та відповідальний підхід до ведення своєї підприємницької діяльності, УКРГАЗБАНК як екобанк №1 в країні має спеціальні пропозиції – еконадбавки до депозитів, знижені ставки за кредитами тощо.

УКРГАЗБАНК також надає можливість дистанційного відкриття поточних рахунків для фізичних осіб-підприємців. Відкрити рахунок можна буквально за декілька хвилин. А завдяки нашому клієнт-банку «ЭКОБУМ 24/7» підприємці взагалі мають власне міні-відділення у себе в кишені, що дозволяє ФОП та підприємцям керувати фінансами в режимі реального часу без будь-яких обмежень.