УКРГАЗБАНК пропонує фінансовий лізинг на автотранспорт від «Концерн-Електрон»

УКРГАЗБАНК пропонує фінансовий лізинг на автотранспорт від «Концерн-Електрон»

УКРГАЗБАНК та один з найкращих українських виробників сучасного міського транспорту ПрАТ «Концерн-Електрон» підписали Меморандум про співпрацю, що дозволить оновити міські автопарки сучасним пасажирським транспортом у містах України на умовах фінансового лізингу – без зайвого навантаження на міський бюджет.

За словами Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Кирила Шевченка, державний банк зацікавлений у розвитку муніципального транспорту для комфорту і безпеки українців і вже веде переговори з багатьма містами, які планують оновити свої автопарки сучасним транспортом, а також з приватним бізнесом, задіяним у сфері  пасажирських  перевезень.

«Сьогодні близько 80% рухомого складу транспорту України вже вичерпали свій нормативний термін експлуатації. Однак, органи місцевої влади активно займаються оновленням парків пасажирського транспорту. Потреба комунального сектора у модернізації техніки та автопарку на 2018 рік становить 80 мільйонів доларів або 2-2,5 тисяч одиниць. Комунальники потребують підтримки, саме тому ми впровадили просту програму фінансового лізингу з максимально зручними та лояльними умовами фінансування, яка допоможе кожному комунальному підприємству без зайвого навантаження на бюджет оновити пасажирський транспорт. Це унікальні умови, які сьогодні не надає жоден український банк. Впевнений, українські комунальні підприємства зацікавить легкий спосіб отримати сучасний якісний міський транспорт концерну «Електрон», і угода сприятиме подальшій модернізації пасажирського транспорту», - наголосив Кирило Шевченко.

Співпраця УКРГАЗБАНКУ та концерну «Електрон»  розпочалась ще у травні 2018 року, коли за допомогою фінансового лізигу від УКРГАЗБАНКУ, Львівське комунальне автотранспортне  підприємство № 1 закупило сучасні автобуси у компанії, що входить до «Концерну-Електрон».

Президент концерну «Електрон» Юрій Бубес зазначив, що лізинг для  машинобудівників  – це ефективний інвестиційним механізм інноваційного розвитку,  прогресивний метод матеріально технічного забезпечення виробництва.

«Підписана  угода  між концерном «Електрон» та банком  надає нам можливість  оперативніше і в більших обсягах забезпечити виробництво необхідними матеріалами та комплектацією для виготовлення громадського транспорту», - наголосив Юрій Бубес.

УКРГАЗБАНК, як головний ЕКО-банк країни, уважно слідкує аби оновлений комунальний транспорт відповідав екологічним нормам та стандартам Євро 5, як і відповідають сучасним нормам всі транспортні засоби «Концерну-Електрон».

Нагадаємо, за допомогою фінансового лізингу від УКРГАЗБАНКУ комунальні підприємства ЗапоріжжяЖитомираХмельницького та Львова  модернізували свої парки пасажирського транспорту.