УКРГАЗБАНК скасував комісію за надання іпотечного кредиту на придбання житла на вторинному ринку

УКРГАЗБАНК скасував комісію за надання іпотечного кредиту на придбання житла на вторинному ринку

УКРГАЗБАНК розробив спеціальні умови кредитування українців на придбання житла на вторинному ринку нерухомості. Протягом дії акції до 31 травня 2018 року у Банку скасовано комісію за надання такого кредиту.

 

За словами директора роздрібного департаменту УКРГАЗБАНКУ Олега Кляпка, на сьогодні банк пропонує найвигідніші умови кредитування нерухомості для українців.

 

«Ринок вторинного житла сьогодні можна назвати жвавим. Причиною є поступове зниження цін. У міру зниження ціни відмічають і зростаючий попит, якого не було у минулому. Також,  українці сьогодні не бояться, що раптом станеться обвал цін і вони помиляться з покупкою.  УКРГАЗБАНК приділяє велику увагу іпотечному кредитуванню. Ми не припиняли надавати іпотеку ні до, ні після кризи. Наші привабливі акційні умови кредитування роблять іпотеку ще доступнішою для українських сімей. Кредити на іпотеку ми надаємо у національній валюті, а забезпеченням за кредитом виступає нерухоме майно, що купується за рахунок кредиту.  Максимальний термін кредитування 20 років, але за нашою статистикою, клієнти вносять кредит за 10 років. До речі, близько 50% кредитів на іпотеку проходять у столиці. Скоріш за все через те, що середній достаток киянина, як правило, вищий, ніж в інших регіонах» - наголосив Олег Кляпко.

 

Штрафні санкції або комісії при внесенні готівкових коштів в касу УКРГАЗБАНКА/перерахування безготівкових коштів з поточних рахунків, відкритих в УКРГАЗБАНКУ, для погашення кредитної заборгованості – не застосовуються.

 

Детальніше про умови програми кредитування.  Заявку на отримання кредиту також можна залишити на сайті Банку.