УКРГАЗБАНК та IFC провели першу угоду з міжнародного торговельного фінансування МСБ

УКРГАЗБАНК та IFC провели першу угоду з міжнародного торговельного фінансування МСБ

За сприянням Укргазбанку та Міжнародної фінансової корпорації (International Finance Corporation (IFC) з Туреччини до України будуть доставлені комплектуючі для сучасної лінії з виробництва бетонних виробів вартістю $120 тис.  Це перша угода здійснена УКРГАЗБАНКОМ за участі IFC у рамках глобальної програми підтримки торгівлі для клієнта сегмента малого та середнього бізнесу.

 

Зокрема, 30 березня 2018 року департамент документарного бізнесу спільно з департаментом малого та середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ провели першу угоду з торговельного фінансування.  За заявкою ПП «Управління механізації №13» (м. Івано-Франківськ) в УКРГАЗБАНКУ було відкрито кредитну лінію, в рамках якої був випущений документарний акредитив. Таким чином, клієнт УКРГАЗБАНКУ має значну економію коштів адже вартість акредитива набагато нижча за вартість кредитних коштів, які клієнт мав би отримати для надання авансового платежу на користь турецького постачальника.

 

IFC здійснює підтримку акредитива УКРГАЗБАНКУ, завдяки чому турецький постачальник отримав на свою користь акредитив підтверджений першокласним іноземним банком. Тепер, постачальник може без ризику для себе відправити законтрактований товар до України й отримати відповідну оплату.

 

Партнери з IFC дуже позитивно сприйняли першу угоду для клієнта сегменту МСБ та готові й надалі надавати повну підтримку проектам УКРГАЗБАНКУ в рамках глобальної програми підтримки торгівлі.

 

Довідка: IFC (Міжнародна фінансова корпорація) є однією з організацій Групи Всесвітнього банку та найбільшою установою в області глобального розвитку, яка працює виключно з приватним сектором розвинутих країн.

 

IFC  була створена у 1956 р. і знаходиться у власності 184 країн-членів, які спільно визначають її політику. Діяльність Корпорації в більш ніж 100 розвинутих країнах дозволяє компаніям і фінансовим установам на ринках створювати робочі місця, забезпечувати податкові надходження, удосконалювати корпоративне управління і покращувати екологічні показники діяльності, а також сприяти місцевим громадам.