УКРГАЗБАНК та ТОВ «Котлотурбопром» впроваджуватимуть «зелені» технології на українських енергетичних підприємствах

УКРГАЗБАНК та ТОВ «Котлотурбопром» впроваджуватимуть «зелені» технології на українських енергетичних підприємствах

УКРГАЗБАНК та провідний український виробник нового котлотурбінного обладнання підприємство «Котлотурбопром» корпорації «Маст-Іпра»підписали договір про співпрацю у реалізації спільних проектів і програм з розвитку енергозбереження, енергоефективності та «зеленої» енергетики.

Директор ЕКО-департаменту УКРГАЗБАНКУ Родіон Морозов наголосив, що співпраця Банку і підприємства задовольнить потреби енергетичних підприємств України у модернізації теплотехнічного обладнання, оновленні парку енергогенеруючого обладнання ТЕС і ТЕЦ України та дозволить значно скоротити викиди CO2 у довкілля.

«Харківське підприємство вже довгий час надає комплекс послуг з розробки, виготовлення і постачання котельного обладнання, а також виконує роботи з реконструкції теплових електростанцій, ТЕЦ і об’єктів енергопостачання промислових підприємств. У свою чергу, УКРГАЗБАНК як ЕКО-банк докладає максимум зусиль для легкого і вигідного переходу українських підприємств на сучасне, більш енергоефективне, екологічне обладнання. У нас вже є досвід реалізації великих проектів. Ми профінансували найбільше металургійне підприємство «Запоріжсталь» на встановлення фільтрів на домни. У результаті викиди CO2 знизилися у місті на 20%. Впевнений, разом з «Котлотурбопром» ми зможемо запропонувати нашим підприємствам вигідні умови для модернізації котельного та турбінного обладнання на рівні світових стандартів, аби скоротити вкрай шкідливі викиди у довкілля. Також впевнений, ми зможемо розширити ринки збуту котельного сучасного обладнання українського виробництва», - зазначив Родіон Морозов на підписанні договору про співпрацю.

 

Основні напрями співпраці: 

  • підтримка природоохоронній діяльності; 
  • популяризація «зеленого» фінансування; 
  • пошук потенційних проектів; 
  • вивчення кращих практик у сфері енергоефективності, енергозбереження, «зеленої» енергетики та охорони довкілля; 
  • консультаційна підтримка потенційних клієнтів ТОВ «Котлотурбопром» щодо кредитування Банком проектів альтернативної енергетики та ефективне використання природних ресурсів; 
  • спільне просування ініціатив щодо внесення змін до законодавства України, що регулює питання енергоефективності, енергозбереження та «зеленої» енергетики.

 

Довідка: підприємство ТОВ «Котлотурбопром» успішно працює на енергетичному ринку України і країн СНД з 1998 року. Основний напрям діяльності підприємства – створення нового котлотурбінного обладнання, комплексна модернізація та реконструкція діючого обладнання. «Котлотурбопром» має партнерські взаємини з низкою промислових підприємств України, СНД і Європи, що виробляють енергетичне обладнання, а також з ремонтними та монтажними організаціями, що спеціалізуються на ремонті енергетичного обладнання.