УКРГАЗБАНК та Вінницька міськрада компенсують підприємцям МСБ кредити на інноваційні проекти

УКРГАЗБАНК та Вінницька міськрада компенсують підприємцям МСБ кредити на інноваційні проекти

УКРГАЗБАНК та Вінницька міська рада частково компенсують місцевим підприємцям малого та середнього бізнесу кредити на інноваційну, енергоефективну діяльність.  Розмір компенсації буде рівним розміру облікової ставки Національного банку України, яка діє на дату укладення кредитного договору.

 

Генеральний договір, покликаний зробити підприємства більш енергонезалежними, заощадити їхні кошти та допомогти у впровадженні інновацій, був підписаний УКРГАЗБАНКОМ, Виконавчим комітетом Вінницької міської ради та Головним управлінням Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

 

За словами заступника Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Євгена Мецгера УКРГАЗБАНК мотивує бізнес в Україні поступово переформатовувати діяльність на екологічно чисту та енергоефективну, пропонуючи на «зелені» проекти вигідніші умови кредитування зі ставками значно нижчими за ринкові.

 

«Ми розширили свою існуючу кредитну лінію для малого та середнього бізнесу продуктами з енергозбереження та «зеленого» фінансування. Ставки за такими кредитами завжди нижче ринкових – так ми мотивуємо клієнтів до переформатування своєї діяльності на екологічно чисту і енергоефективну. Також змінили підходи до оцінки ризиків. Наприклад, при видачі кредиту менеджери оцінюють вплив конкретного проекту на довкілля. Підписаний договір ще раз підтверджує наміри УКРГАЗБАНКУ ефективно допомагати малому та середньому бізнесу у розвитку й модернізації. Компенсація з місцевого бюджету буде надана вінницьким підприємцям МСБ проекти яких направлені на інноваційну діяльність, захист довкілля, зменшення споживання природних ресурсів, впровадження енергоефективних, енергозберігаючих технологій та відновлювальних джерел енергії», - пояснив Євген Мецгер.  

 

Також, заступник Голови Правління УКРГАЗБАНКУ висловив вдячність Вінницькій міській раді за розуміння важливості підвищення рівня економічної, екологічної та соціальної свідомості підприємців малого та середнього бізнесу у сферах зменшення споживання традиційних енергоресурсів й розвитку ринку відновлюваних джерел енергії. 

 

Нагадаємо, у квітні 2018 року УКРГАЗБАНК та International Finance Corporation, член Групи Світового банку, підписали договір про реалізацію спільного проекту «Стати лідером у сфері банківських послуг для МСБ». Партнерство дозволить УКРГАЗБАНКУ спростити доступ до фінансування для українських підприємців МСБ і сприятиме подальшим інвестиціям в економіку України.