УКРГАЗБАНК: Тепер обслуговуємо карти найбільшої у світі платіжної системи UnionPay

Власники карток однієї з найбільших світових платіжних систем UnionPay International тепер можуть використовувати їх в мережі УКРГАЗБАНКУ. У всіх точках, де встановлені термінали банку, можна розраховуватися картками UnionPay. Також до послуг власників цих карт і зняття коштів у банкоматах по всій території України.

Це перший етап нашої співпраці з платіжною системи UnionPay International. Далі - розробка спільних продуктів, аналогів яких поки немає на українському ринку. Зараз же до послуг користувачів - термінали і банкомати по всій території України.

Україна стала 178-ю країною світу, в якій розвивається сервіс обслуговування карток UnionPay. Сьогодні UPI дозволяє використовувати карти для оплати товарів і послуг, а також зняття готівки в партнерстві з більш ніж 2 000 фінансових інститутів у всьому світу. Картки UnionPay емітують 58 країн.

МПС UnionPay International забезпечує якісні та безпечні транскордонні платіжні послуги для найбільшої в світі клієнтської бази власників карт. Світовий лідер із карткової емісії: близько 7 млрд карт, з них за межами Китаю - близько 200 млн карт. Понад 2 млн банкоматів і 41 млн торговців приймають карти UPI, з них близько 3 млн за межами Китаю.