УКРГАЗБАНК видав понад 100 кредитів на встановлення домашніх сонячних станцій на загальну суму 30,6 млн грн

УКРГАЗБАНК видав понад 100 кредитів на встановлення домашніх сонячних станцій на загальну суму 30,6 млн грн

УКРГАЗБАНК видав понад 100 кредитів за програмою «ЕКО-енергія» на встановлення домашніх сонячних станцій на загальну суму 30,6 млн грн.

У партнерстві з компаніями, які займаються виробництвом і встановленням сонячних станцій, Банк пропонує своїм позичальникам відсоткову ставку від 0,001% річних.

Директор департаменту роздрібного банкінгу Олег Кляпко наголосив, що УКРГАЗБАНК працює лише з перевіреними акредитованими компаніями. 

«Акредитація проводить з метою оцінки відповідності цін на продукцію ринковим цінам, перевірки правоздатності та дієздатності партнера, ділової та професійної репутації юридичної особи і засновників. Ми прагнемо видати якомога дешевші кредити на встановлення екологічних «сонячних» станцій, які будуть погашені позичальником і зроблять його енергетично незалежним вже сьогодні», - наголосив він.

Олег Кляпко додав, що з власною сонячною електростанцією позичальник забезпечує своє домогосподарство «чистою» електроенергією на 100%, а частину невикористаної електроенергії клієнт може продавати у загальні електромережі за «зеленим» тарифом та отримувати компенсацію від держави, яка складає 532,68 копійки за один кіловат.

«Укладанням договору клієнта з електромережами щодо підключення до «зеленого» тарифу займаються також наші партнери і роблять це абсолютно безкоштовно. Наприклад, дахова сонячна електростанція середньої потужності 10 кВт, площа даху від 70 м² при власному споживанні домогосподарства 350 кіловат-годин на місяць приноситиме її власнику близько 2 тис. грн додаткового заробітку (у період з березня по жовтень). За 5 років – це близько 100 тис. грн, що складає третину вартості цієї електростанції», - пояснив директор роздрібного департаменту УКРГАЗБАНКУ.

Для отримання кредиту за програмою «ЕКО-енергія» клієнт має надати рахунок-фактуру на купівлю та встановлення обладнання, договір з фірмою, копії своїх документів та довідку про доходи. При оцінці платоспроможності клієнта в УКРГАЗБАНКУ також враховується майбутні отримані доходи від «зеленого» тарифу.

На сьогодні УКРГАЗБАНК вже акредитував більше 30 компаній, які займаються продажем і встановленням сонячних електростанцій і теплових насосів. У планах Банку покращувати умови кредитування і збільшувати список партнерів за даною програмою.