Укрсоцбанк відкриває відділення нового формату в мережі гіпермаркетів «Епіцентр»

Укрсоцбанк розширює спектр послуг у мережі своїх відділень, що знаходяться на території гіпермаркетів «Епіцентр». Минулого тижня банк запросив клієнтів на відкриття відразу двох київських відділень за адресами: вул. Велика Кільцева, 1Б та вул. Берковецька, 6В.

 

Перші два відділення з майбутньої мережі нового формату отримали оновлену сервісну модель, завдяки якій фізичні та юридичні клієнти банку, а також співробітники «Епіцентру» можуть отримувати не лише звичне касове обслуговування, але й користуватися повним спектром банківських послуг, таких як кредитні продукти, відкриття дебетних карт, депозитів, поточних рахунків тощо. Також у відділеннях з’явилися клієнт-менеджер, сервіс-менеджер, інформаційна стійка.


Такий формат відділень наслідує кращі європейські практики банківської галузі. Усе, що є в нових відділеннях Укрсоцбанку, від інтер’єру до роботи менеджерів, побудовано за такими принципами, як доступність, прозорість, відкритість та простота, щоб якомога швидше, ефективніше та комфортніше для клієнта вирішити питання, з яким він звернувся.

Особливістю обслуговування є також вільне пересування менеджерів відділення, які тепер не залежатимуть від стаціонарних комп’ютерів і можуть спілкуватися з клієнтом за межами стійки.

 

Світлана Черкай, директор з продажу та дистрибуції Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку: «Ми вже давно спостерігаємо потребу в зміні формату відділень через великий потік клієнтів, що проходить через мережу «Епіцентру», а також обслуговування численних співробітників самого гіпермаркета. Розуміючи ці потреби, ми переглянули сервісну модель з урахуванням побажань клієнтів та вимог часу. Сьогодні як фізичні, так і юридичні клієнти хочуть відразу отримувати товар, просто оформивши за декілька хвилин кредит від банку. І цю потребу ми задовольняємо на всі сто, адже клієнту навіть не треба виходити з гіпермаркету, щоб отримати кредит до 300 тисяч гривень за 10 хвилин.» 

 

Наталія Численко, заступник директора ТОВ "Епіцентр К": «Ми дбаємо, щоб наші покупці мали можливість максимально швидко та зручно здійснювати покупки. Щиро вітаємо з відкриттям оновленого відділення Укрсоцбанку в нашому торговельному центрі. Раді, що віднині наші відвідувачі зможуть отримувати повний спектр фінансових послуг від Укрсоцбанку. Впевнені, що ми будемо і надалі динамічно розвиватися, а також плідно працювати на благо наших покупців!»

***

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк – універсальні банки з приватним міжнародним капіталом та перевіреною часом надійністю. Уже понад 20 років ми надаємо повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам та підтримуємо наших клієнтів з усіх фінансових питань і в будь-яких життєвих ситуаціях. За класифікацією НБУ, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк входять до групи банків іноземних банківських груп.