V Міжнародна конференція «Лізинг в Україні: нові можливості та виклики»

V Міжнародна конференція «Лізинг в Україні: нові можливості та виклики»

Асоціація «Незалежна асоціація банків України» (далі – НАБУ) спільно з Асоціацією «Українське об’єднання лізингодавців» запрошує Вас взяти участь у наймасштабнішому професійному заході на ринку лізингу - V Міжнародній конференції «Лізинг в Україні: нові можливості та виклики».

Захід відбудеться 12-13 квітня 2018 року за адресою: місто Львів, вулиця Яна Матейка, 6, готель «Дністер».

Конференція охоплюватиме такі ключові та нагальні теми для забезпечення росту ринку лізингу в Україні як:

  • Макроекономіка, тенденції та загрози;
  • Лізинг від банківського оператора, досвід;
  • Нові можливості в фінансуванні лізингових компаній та інших учасників фінансового ринку міжнародними фінансовими операторами;
  • Співпраця лізингових компаній та агровиробників;
  • Автолізинг;
  • Можливості та перспективи автопрокату в Україні, тощо.


Серед спікерів конференції будуть міжнародні експерти з країн Європи, представники Leaseurope (Європейська федерація лізингових асоціацій), представники провідних європейських фінансових груп, а також депутати Верховної Ради, представники профільних міністерств, Національного Банку України, Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, представники інших державних установ, лізингових компаній, комерційних банків та засобів масової інформації.

На конференції вперше в Україні буде презентовано такі інструменти фінансування лізингодавців та фінансових установ:

  • Програма фінансування Агенції приватних інвестицій США (OPIC);
  • Програма кредитних гарантій уряду США (DCA).


А також, генеральний партнер конференції – корпорація CNH презентуватиме досвід вендорних програм фінансування в Україні та Європі від групи CNH Industrial.

Крім дискусії щодо розвитку лізингу в Україні Ви матимите нагоду познайомитися з найктивнішими лізинговими компаніями України та знайти нових  партнерів та клієнтів.

Зареєструватись на конференцію можна до 5 квітня та ознайомитися з більш детальною інформацією можна на сайті http://conference.uul.com.ua


Для членів НАБУ діє спеціальна ціна.