V Міжнародний форум корпоративних секретарів

V Міжнародний форум корпоративних секретарів

Незалежна асоціація банків України спільно з Професійною асоціацією корпоративного управління та Міжнародною фінансовою корпорацією запрошує Вас взяти участь у ювілейному V Міжнародному форумі корпоративних секретарів.

Форум відбудеться 15 червня 2018 року з 13:00 до 22:00 на Теплоході «Rosa Victoria» (м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 10, 1 причал).

У фокусі цьогорічного Форуму:

  • Зміни українського законодавства;
  • Імплементація світового та європейського досвіду корпоративного управління в культуру українського бізнесу;
  • Успішні кейси українських компаній; 
  • Нагородження переможця і лауреатів конкурсу «Корпоративний секретар року».

Окрім банків, до участі в заході також запрошені представники МЕРТ, ВРУ, ВСУ, НКЦПФР, НБУ, які безпосередньо впливають на зміни в системі корпоративного управління в Україні.

Докладніше про програму заходу – тут.
Придбати квиток можна за посиланням. Для членів НАБУ діє спеціальна ціна.


Напередодні Форуму пройде захід «Міжнародні кваліфікації з корпоративного управління: можливості для українських спеціалістів» Учасники отримають можливість зустрітися з керівництвом Британського інституту корпоративного управління (ICSA: The Governance Institute), кваліфікації якого українські фахівці вже можуть отримувати, не виїжджаючи з України.

Детальна інформація про зустріч та реєстрацію – за посиланням.


За додатковою інформацією щодо участі Ви можете звертатися до Ірини Біляченко за тел. +380 44 22-88-759, 278-12-52 або e-mail: info@cgpa.com.ua